Curry met zalm, eet jij het wel eens? Ik ben dol op curry en toch eet ik het eigenlijk veel te weinig… Wat ik er zo lekker aan vind, is dat je vaak een flinke portie groenten binnenkrijgt, en elke keer ben ik weer verrast hoe bomvol smaak zo’n currygerecht zit. Ik kies vaak voor een curry met kip, maar deze curry met zalm en kokos is een heerlijke afwisseling.
Curry met veel groenten
Zoet, pittig en vol met heerlijke groenten: dat is deze zalm-curry! Ik deed er lekker veel verschillende groenten in: ui, zoete aardappel (want in tegenstelling tot de gewone aardappel, is de zoete aardappel een groente), maar ook nog broccoli en tomaatjes. Zo krijgt deze curry lekker veel kleur en ziet hij er nóg lekkerder uit!


Heb je dit recept gemaakt? Dan zou het ik heel fijn vinden als je het recept wilt beoordelen door op de sterretjes te klikken. En deel gerust een foto van jouw creatie met me op Instagram of Facebook. Vind ik supertof! Ben je trouwens al lid van mijn nieuwsbrief? Je kunt je hieronder aanmelden. Ontvang je meteen een gratis e-book met vijf exclusieve recepten!
Nog geen reacties