Hmmmm, weer eens wat anders dan gewone nacho’s uit de oven – die ook al zalig zijn – gevulde paprika’s ‘nacho style’! Ik had werkelijk geen idee hoe ik dit gerecht moest noemen maar dit dekt denk ik de lading wel. De paprika’s zijn gevuld met gehakt en erbij serveer je nachochips uit de oven, natuurlijk met een lekker laagje geraspte kaas erop.
Voor erbij
Het lekkerste is om dit gerecht te serveren met guacemole & zure room. Wat chilisaus erbij is ook heel erg lekker. Vind je het gerecht niet vullend genoeg? Dan kun je een blikje kidneybonen of mais door het gehaktmengsel mengen als extra vulling.


Heb je dit recept gemaakt? Dan vind ik het tof als je een foto van jouw gerecht met me deelt via Instagram! Ik zou het ook heel fijn vinden als je het recept wilt beoordelen door hierboven in het recept op de sterretjes te klikken. Op de hoogte blijven van nieuwe recepten? Meld je dan aan voor de maandelijkse nieuwsbrief en ontvang een gratis e-book met vijf exclusieve recepten.
Nog geen reacties