Luxe toch, zo’n ‘appeltaart’ ontbijt op de vroege morgen? Deze griesmeelpap met appel en kaneel is echt heerlijk op een koude ochtend. Griesmeelpap als ontbijt klinkt misschien een beetje ouderwets, maar maak het gewoon eens een keer. Zeker in de herfst of winter is zo’n kom warme griesmeelpap met kaneel en gekarameliseerde appel in de ochtend echt onweerstaanbaar. Door de appel in wat boter te bakken met een beetje bruine suiker, krijg je zalig zoete, gekarameliseerde appeltjes die heel lekker zijn als topping op je warme pap.
Griesmeel – lekker voor een warm ontbijt
Neem je wel eens de tijd om doordeweeks een warm ontbijt op tafel te zetten? Met griesmeelpap kan dat heel snel. Je hoeft de pap namelijk maar drie minuten door te koken. Ondertussen maak je de gekarameliseerde appel klaar. Je hebt dus een heerlijk warm ontbijt op tafel binnen een paar minuten.
Probeer ook eens deze griesmeelpap met banaan en cashewnoten.


Heb je dit recept gemaakt? Dan zou het ik heel fijn vinden als je het recept wilt beoordelen door op de sterretjes te klikken. En deel gerust een foto van jouw creatie met me op Instagram of Facebook. Vind ik supertof! Ben je trouwens al lid van mijn nieuwsbrief? Je kunt je hieronder aanmelden. Ontvang je meteen een gratis e-book met vijf exclusieve recepten!
Nog geen reacties