Flammkuchen vind ik zó lekker en het is zo makkelijk te maken als je kant en klaar deeg gebruikt (sorry, misschien niet heel culi maar ook ik hou van gewoon lekker makkelijk soms). Je gebruikt een rol kant en klaar flammkuchendeeg, rolt het uit, belegd het met wat je lekker vindt, even in de oven en klaar! Voor deze flammkuchen met bacon heb ik me laten inspireren door het seizoen. Bij de herfst hoort echt lekker comfort food! En met ingrediënten als bacon, kastanjechampignons en vijgen vind ik deze plaattaart heel erg herfstig geworden. En vooral: heel erg lekker!
Salade erbij
Het is erg lekker om bij deze hartige plaattaart een kleine salade te serveren. Dit kun je heel simpel doen door gewoon een pluk rucola op de taart te serveren, maar een kleine groene salade met een lekkere dressing en pittenmix ernaast is ook lekker.


Heb je dit recept gemaakt? Dan zou het ik heel fijn vinden als je het recept wilt beoordelen door op de sterretjes te klikken. En deel gerust een foto van jouw creatie met me op Instagram of Facebook. Vind ik supertof!
Tip: klik op het roze hartje onderaan de pagina en maak een gratis account aan. Daarmee kun je jouw favoriete recepten van deze site opslaan en altijd makkelijk terugvinden.
1 Reactie
Eef
23 november 2015 at 20:22Sounds good! Ideaal gerechte voor een doordeweekse winterdag én ook nog eens snel klaar volgens mij, fijn :D