Gepofte quinoa, ken jij het al? Je koopt het in een grote zak en het weegt haast niets. Je kunt ze gebruiken als extra topping in je yoghurt of smoothiebowl, maar je kunt ze ook coaten met chocolade en dan heb je deze quinoarepen. Lekker als tussendoortje in je lunchbox!
Voedzaam tussendoortje
Quinoa was een tijdlang enorm populair, het werd aangeprezen als ‘superfood’. Nu ben ik geen voedingsexpert maar duidelijk is wel dat quinoa eiwitrijk is, veel complexe koolhydraten bevat en redelijk wat vezels. Hierdoor heb je na het eten van deze quinoarepen lang een verzadigd gevoel. Een heel geschikt tussendoortje dus!
Quinoa repen met chocolade
Voor het maken van deze quinoarepen met chocolade heb je maar vijf ingrediënten nodig! De gepofte quinoa kun je in de wat ruimer gesorteerde supermarkt wel vinden, meestal staat het in het schap met de ‘natuurproducten’. Mocht jouw supermarkt dit niet hebben, dan is waarschijnlijk een tripje naar de biologische winkel nodig.


Heb je dit recept gemaakt? Dan zou het ik heel fijn vinden als je het recept wilt beoordelen door op de sterretjes te klikken. En deel gerust een foto van jouw creatie met me op Instagram of Facebook. Vind ik supertof!
Tip: klik op het roze hartje onderaan de pagina en maak een gratis account aan. Daarmee kun je jouw favoriete recepten van deze site opslaan en altijd makkelijk terugvinden.
Nog geen reacties