Venkel is een prachtige groente om te zien en de smaak ervan is heel bijzonder, anijsachtig. Venkel smaakt erg lekker bij bijvoorbeeld vis, maar je kunt er ook een lekkere venkelsalade van maken. Een frisse appel smaakt er erg lekker bij en de rozijnen in dit recept maken de salade weer een beetje zoetig. Dan nog het zoute van de feta erbij en voila: je hebt een eenvoudige salade met volop smaak!
Lunchsalade
Zelf vind ik het fijn om deze venkelsalade als lunch te eten. Sowieso is een lunchsalade een perfecte manier om meer groenten te eten, en met deze salade krijg je direct weer een portie binnen.
Het is ook een handige salade om mee te nemen naar je werk als werklunch. Je kunt de salade namelijk prima een paar uurtjes in de koelkast bewaren. Gebruik natuurlijk wel een goed afsluitbaar bakje.
Bijgerecht
Natuurlijk kun je deze salade ook heel goed serveren als bijgerecht.
Tip: deze salade smaakt ook heerlijk bij de barbecue!
Heb je dit recept gemaakt? Dan zou het ik heel fijn vinden als je het recept wilt beoordelen door op de sterretjes te klikken. En deel gerust een foto van jouw creatie met me op Instagram of Facebook. Vind ik supertof!
Tip: klik op het roze hartje onderaan de pagina en maak een gratis account aan. Daarmee kun je jouw favoriete recepten van deze site opslaan en altijd makkelijk terugvinden.


2 Reacties
Nienke / Handpan les
10 september 2019 at 12:02Heerlijk en lekker frisse salade met venkel :) Lekker bij de lucnh, ga hem zeker eens maken om mee te nemen naar mijn werk!
Sandra
10 september 2019 at 13:20Wat leuk om te horen Nienke, ik hoop dat je ‘m lekker vindt!